YUM! Brands’in Türkiye’deki İletişim Ortağı Communication Partner Oldu

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran işletmecisi ABD’li Yum! Brands, Türkiye’deki iletişim ortağını seçti. 125 ülkede, 41 binden fazla KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoran zinciriyle dünyanın lider markaları arasında yer alan Yum! Brands’in Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Communication Partner yürütecek.

Image91

Markaların ‘İletişim Ortağı’ olma misyonuyla çalışmalarını sürdüren Communication Partner, sektör liderlerinin tercihi olmayı sürdürüyor. Gıda, perakende, otomotiv, madencilik, STK, iş dünyası örgütü, ilaç, IT gibi sektörlerin lider markalarına hizmet veren Communication Partner, ABD merkezli dünyanın en büyük hızlı servis restoran işletmecisi Yum! Brands’in Türkiye’deki iletişim ortağı oldu.

Merkezi ABD’de, Kentucky eyaletinin Louisville kentinde olan Yum! Brands’in 125 ülkede 41 binden fazla restoranı bulunuyor. 13 milyar dolarlık cirosu ile Fortune 500 listesinin 216. sırasında bulunan Yum!, sahip olduğu KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoranlarıyla, tavuk, pizza ve Meksika mutfağı kategorilerinde dünyanın lider markaları arasında yer alıyor. Tüm dünyada günde ortalama 5’in üzerinde yeni restoran açan Yum! Brands’in, Türkiye’deki KFC ve Pizza Hut markalarının iletişim çalışmalarını Communication Partner yürütecek.

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) Türkiye temsilcisi İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘pazarlama iletişimi’, ‘değişim yönetimi ve iç iletişim’ başlıklarında topluyor. Kendi bünyesinde kurduğu tasarım departmanı ile ‘çizgi altı görsel tasarım’ hizmetleri de sunan ajans, markaların iletişim ortağı olma misyonunu sosyal medya iletişimi ve etkinlik yönetimi departmanlarıyla tamamlıyor.

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr