PR & Marketing

Hedef kitleyi harekete geçiren marka hikâyeleri yaratıyoruz.

 

Communication Partner’ı 2007 yılında kurduk. Dünyanın en büyük markalarına, Türk ekonomisine yön veren holdinglere, anlatacak hikâyesi olan şirketlere stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 

Geleneksel iletişim yaklaşımlarını yeniden tanımlıyoruz. Dijital mecraların diline uygun hareket ediyor, X kuşağı kadar Z kuşağını da dinliyoruz. Stratejik iletişim kavramını zamanın ruhuna uyarlıyoruz.

 

  • Ortadoğu’nun en iyi 5 ajansı arasındayız.

İletişim sektörünün uluslararası referans kaynağı olan The Holmes Report’un sektör değerlendirmesinde, Orta Doğu’nun en iyi ilk 5 ajansı arasına girdik. Uluslararası network ajansları da dahil olmak üzere, Türkiye’den bu listeye giren tek ajansız.

 

  • Türkiye’nin de en iyi ilk 5 ajansı arasındayız.

Uluslararası Provoke Media tarafından Türkiye’de yapılan araştırma sonucuna göre Türkiye’nin en iyi ilk 5 ajansı arasında gösterildik.

 

  • PROI Worldwide Uluslarası Network

Bir milyar dolardan fazla konsolide ciro ve 80’den fazla ülkede temsilcilikleriyle dünyanın ilk üç network’ünden biri olan PROI Worldwide üyesiyiz.

 

  • Türkiye çapında kurduğumuz “Communication Platform” ile 8 ilde hizmet verebilen tek ajansız.

2009 yılında kurduğumuz “Communication Platform” ile İstanbul dışında da yedi ilde; Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir, Kayseri, Gaziantep'te de aynı standartlarda hizmet verebilme yetkinliğine sahip tek ajansız.

 

  • Ulusal ve uluslararası ödüllü projeler

Uluslararası Sabre Ödülü de dahil olmak üzere, TOBB, Novartis, Abbvie, Demirdöküm, Fibabanka için geliştirdiği projelerle Felis, The One Awards ve Altın Pusula ödüllerini kazandık. Ödül almayı sevmekle birlikte en büyük ödülün itibar ve başarılı iş sonuçları olduğuna inanıyoruz.

Communication Platform Türkiye

2009 yılında kurduğumuz “Communication Platform” ile İstanbul dışında 8 ilde aynı standartlarda hizmet verebilme yetkinliğine sahip Türkiye’nin ilk ajansıyız. İletişimde yerel dokunuşların, yapılan yatırımların geri dönüşündeki etkisine inanarak, bu konudaki öncülük görevini daha da büyüyerek devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Kerem Ayırtman

CEO

Kerem Ayırtman, İstanbul, Viyana ve Berlin Üniversitesi’nde iletişim yönetimi eğitimi aldı ve yüksek lisans yaptı.

Avusturya ve Almanya’da, FMCG, telekomünikasyon ve finans sektörlerinde pazarlama iletişimi projelerinde araştırma görevlisi ve proje yönetmeni olarak çalıştı.

Türkiye’ye döndükten sonra iletişim danışmanı olarak; Bosch, BASF, Eni, Google, Merrill Lynch, Media Markt, T.C. Merkez Bankası, Nestlé, OMV gibi markalara hizmet verdi.

Daha sonra, strateji, iş geliştirme ve iletişimden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak Nestlé Türkiye liderlik ekibine katıldı. Kurum markası ve ürün markalarının entegrasyon sürecini yöneten Ayırtman, şirket birleşmesi ve satın alma projelerinin de sorumluluğunu üstlendi.

2010 yılında global bir pozisyona transfer olan Ayırtman, 23 ülkede dünyanın en değerli markalarından biri olan NESCAFE® markasını yönetti. Global marka yönetimi takımının da üyesi olarak, gelişmekte olan pazarlar için pazarlama ve iş stratejileri geliştirdi.

Hakkımızda

Ortadoğu’nun ve Türkiye’nin en iyi ilk 5 ajansı arasındayız.

İletişim Partneriniz Olalım

+90

Gönder

100+ Partner

500+ Proje

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr