Francesca Icardi’nin Çocuksu Mutluluğu

HARIBO için, yaşamının farklı anlarında HARIBO ile çocuksu mutluluğu yakalayanları takip ederek gerçek zamanlı içeriklerle cevap verdiğimiz çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

 

Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın, uçakta çektiği bir fotoğrafta ikonik HARIBO Altın Ayıcık paketlerinin yer aldığı görüldü ve akabinde sevimli kızı Francesca Icardi’ye özel eğlenceli bir mesaj seti hazırlandı. Sürpriz bir kit gönderimi yapılan Francesca Icardi’ye özel olarak hazırlanan; merak, oyun, enerji ve çocuksu mutluluğu birleştiren kişiselleştirilmiş sürpriz HARIBO kutusu ile organik paylaşımın zemini oluşturuldu.

 

Francesca Icardi, kendisine gönderilen sürpriz HARIBO kutusu ile organik ve keyifli bir video içeriği paylaşımı yaptı. Reels videolarında paylaşılan eğlenceli yorumlar ve Wanda Nara’nın videoyu Instagram hikayesinde paylaşmasıyla yüksek erişim rakamlarına ulaşıldı.

 

“Francesca Icardi’nin Çocuksu Mutluluğu” adını verdiğimiz içerik projesi kapsamında, bir günde 131.684 beğeniye ve 3.5 milyon erişime ulaşıldı.

+90

Gönder

100+ Partner

500+ Proje

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr