Haribo’nun İletişim Ortağı
Communication Partner Oldu

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, yeni dönem iletişim ortağını seçti. Yumuşak şeker sektörünün lider markası HARIBO’nun iletişim danışmanlığını Communication Partner yürütecek.

Birlikte çalıştığı markaların ‘iletişim ortağı’ olma misyonuyla hareket eden Communication Partner, sektör öncülerinin tercihi olmaya devam ediyor. 2001 yılından beri Türkiye’de hizmet veren yumuşak şeker sektörünün lider markası HARIBO, iletişim danışmanlığı faaliyetlerini yürütmek üzere sektörde 10 yılı geride bırakan Communication Partner ile anlaştı.

Almanya’da şekerleme sektörünün öncü üreticisi Hans Riegel tarafından 1920’de kurulan ve 17 yıldır Türkiye pazarında olan HARIBO, üretim faaliyetini İstanbul Hadımköy’deki fabrikasında gerçekleştiriyor. 100 çeşitten fazla ürünüyle çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO; Türkiye’den düzenli olarak Suudi Arabistan, Endonezya, Amerika, Almanya’nın da aralarında bulunduğu 57 ülkeye ürün ihraç ediyor.

Birlikte çalıştığı markaların “iletişim ortağı” olma misyonuyla sektöründe lider markalara hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner; ayrıca kurucusu olduğu Türkiye’nin tek bağımsız ajanslar ağı aracılığı ile İstanbul’un yanı sıra 8 ilde daha hizmet veriyor.

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr