DemirDöküm’ün İletişim Ortağı
Communication Partner Oldu

Image58Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde 60 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin en köklü markalarından DemirDöküm, iletişim ortağı olarak Communication Partner’i seçti. 

Markaların ‘İletişim Ortağı’ olma misyonuyla çalışmalarını sürdüren Communication Partner, sektör öncülerinin tercihi olmayı sürdürüyor. 60 yılı aşkın süredir Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunan, faaliyet gösterdiği sektörlerde ülkemize ilkleri kazandıran, tüketicisine üstün teknoloji ve hizmet sunan Demirdöküm’ün iletişim çalışmalarını Communication Partner yürütecek.

Gıda, perakende, otomotiv, madencilik, STK, iş dünyası örgütü, ilaç, IT gibi sektörlerdeki   markalara  hizmet veren Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘pazarlama iletişimi’, ‘değişim yönetimi ve iç iletişim’ başlıklarında topluyor.  Communication Partner aynı zamanda Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) Türkiye temsilcisi İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin de (İDA) üyesi.

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr