Communication Partner Uluslararası Ligde

Communication Partner İletişim Danışmanlığı, Holmes Report tarafından EMEA – Middle East kategorisinde ‘ilk beş PR ajansı’ arasında seçildi.

Holmes Report’un oluşturduğu EMEA genelinde PR ajansları finalist listesi yayımlandı. Yılın danışmanlık şirketleri Holmes Report editörleri tarafından, 200’ün üzerinde global ajansın performansını değerlendiren kapsamlı bir araştırmayla seçildi. Kazananlar Londra’da düzenlenecek törende ödüllerini alacak. 

Holmes Report, EMEA – Middle East kategorisinde 2016 performansı ile ‘Yılın PR danışmanlık şirketleri’ listesinde ilk 5 finalist ajans arasında gösterdiği Communication Partner için şu bilgilere yer verdi;

“Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan Communication Partner, yeni kazandığı Türkiye Finans, Abbvie, IFC, Letgo, Garenta, ikinciyeni.com, Arvento, Eurofins gibi markaların yanı sıra Barilla, KFC, Tofaş/Fiat, Amway, First Quantum, Enerjisa, Orhan Holding, Oyak Çimento Grubu, Otokar, DemirDöküm, Ekici, Pimapen ve TPF gibi müşterilerine de başarılı işler yapmaya devam etti. Şirketin yönetici ortakları Kerem Ayırtman ve Ufuk Çarşıbaşı, marka iletişimi konusuna yaratıcı bir yaklaşım getirmeye odaklanarak reklam ajanslarının geleneksel liderliğine meydan okudular.”

Communication Partner Ajans Başkanı Kerem Ayırtman, Holmes Report tarafından Orta Doğu Bölgesi’nde 5 finalist arasında yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, bu başarıdan dolayı tüm ekiplerine ve kendilerine inanan müşterilerine teşekkür etti. Communication Partner Yönetici Ortağı Ufuk Çarşıbaşı ise şunları söyledi; “Finalistler listesinde dünyanın sayılı network ajansları arasında tek bağımsız ajans olarak yer almamızın bizim için ayrı bir anlamı var. Bu listede yer alarak ilk 10 yıllık tarihimize güzel bir final yazmış olduk. Önümüzdeki 10 yıllarda ekiplerimiz ve bize ilham veren markalarımızla daha pek çok global başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyorum.”

 

Communication Partner hakkında:

Danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘pazarlama iletişimi ve marka yönetimi’, ‘değişim yönetimi ve iç iletişim’ ‘sosyal medya yönetimi’ ve ‘tasarım, etkinlik yönetimi’ başlıklarında toplayan Communication Partner, kurucusu olduğu Türkiye’nin tek bağımsız ajanslar network’ü ile İstanbul’un yanı sıra 8 ilde daha hizmet verebiliyor. 10 yıldır kendi sektörlerinde Türkiye’nin lider ulusal ve uluslararası markalarına hizmet veren Communication Partner İletişim Danışmanlığı, iş hedeflerini merkeze koyan iletişim stratejileri geliştiriyor ve uyguluyor.

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr