Communication Partner SABRE Ödüllerinde Finalde

sabre2016 SABRE Awards finalistleri açıklandı. Communication Partner, 2.400 projenin başvurduğu 2016 SABRE Awards’de Le Méridien İstanbul için gerçekleştirdiği Istanbul Now! Projesi ile finale kaldı.

Yeni nesil iletişim danışmanlığının öncü ajanslarından Communication Partner, dünyanın en başarılı projelerin belirlendiği, sektörün prestijli ödülü Holmes Report Sabre’de finale kaldı.

Communication Partner, 2015 yılında PR ve sosyal medya danışmanlığını yürüttüğü Le Méridien Istanbul için hazırladığı ve hayata geçirdiği Istanbul Now! Projesi ile 2.400’den fazla başvurunun yapıldığı 2016 SABRE Awards EMEA’da Travel & Tourism (Seyahat & Turizm) kategorisine adını yazdırdı.

Comunication Partner, İstanbul Now! Projesi ile Le Méridien’in global marka vaadine uygun olarak bir iletişim stratejisi geliştirdi. Bu stratejinin devamında ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut ile işbirliği yapılarak İstanbul’un bilinmeyen ve keşfedilmemiş yerlerine dikkat çekildi. Mehmet Turgut’un gerçekleştirdiği fotoğraf çekimleri ile eş zamanlı olarak sosyal medya üzerinden düzenlenen fotoğraf yarışması da büyük ilgi gördü. Aynı zamanda İstanbul’a özgü tatlar Le Méridien Istanbul şefi tarafından yeniden yorumlandı.

Holmes Report Sabre Ödülleri’ni kazanan projeler, 25 Mayıs Çarşamba akşamı Berlin’de gerçekleşecek ödül gecesinde açıklanacak.

 

Communication Partner hakkında:

Markaların ‘iletişim ortağı’ olmak için 2007 yılında kurulan Communication Partner; iş  hedeflerini merkeze koyarak tüketici ve müşterilere dokunan, başarı için yanınızda olması gereken sosyal paydaşları harekete geçiren, iletişim ve pazarlama stratejileri geliştiriyor ve uyguluyor.

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) Türkiye temsilcisi İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner’ın müşteri portföyünde 360 Security, Amway, Barilla, Demirdöküm, Çayeli Bakır İşletmeleri-First Quantum, Ekici, Enerjisa, Novartis, Otokar, Pimapen, TPF, MÜMSAD, Oyak Çimento, Tofaş, YUM Brands (KFC & Pizza Hut) gibi lider markalar bulunuyor.

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr