Communication Partner,
Barilla’nın Yeni İletişim Danışmanı Oldu

barillabultenGıda sektörünün öncü şirketlerinden Barilla, Communication Partner’ı seçti. Müşterilerinin ‘iletişim ortağı’ misyonuyla hizmet veren Communication Partner, PR, pazarlama iletişimi, değişim yönetimi ve iç iletişim, tasarım, sosyal medya iletişimi ve etkinlik alanlarında hizmet veriyor.

Communication Partner’in iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladığı Barilla Gıda, 1994 yılından beri Türkiye pazarında Filiz, Barilla, Wasa, Gran Pavesi ve Mulino Bianco markalarıyla faaliyetini sürdürüyor.

Dünyanın 1 numaralı makarna markası olan Barilla, İtalya’nın Parma kentinde 1877 yılında küçük bir ekmek fırını olarak doğdu. Barilla, makarnadaki dünya liderliğinin yanısıra makarna soslarında Kıta Avrupası’nda, unlu mamüllerde İtalya’da, gevrek ekmek alanında ise İskandinav ülkelerinde lider konumunda. Türkiye’de Barilla Gıda adıyla faaliyet gösteren şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını ise Güneş Karababa yürütüyor.

Barilla Gıda’nın iletişim danışmanlığını üstlenen Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘pazarlama iletişimi’, ‘değişim yönetimi ve iç iletişim’ başlıklarında topluyor. Hızın büyük önem kazandığı çağımızda kendi bünyesinde kurduğu tasarım departmanı ile ‘çizgi altı görsel tasarım’ hizmetleri de sunan ajans, markaların iletişim ortağı olma misyonunu sosyal medya iletişimi ve etkinlik yönetimi departmanlarıyla tamamlıyor.

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) Türkiye temsilcisi İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner’ın müşteri portföyünde; gıda, perakende, otomotiv, madencilik, STK, işdünyası örgütü, ilaç, gayrimenkul, inşaat malzemeleri, tekstil, IT, organizasyon gibi sektörlerden lider markalar var.

Communication Partner
   İçerenköy Mh. Çayır Cd. Bay Plaza No: 5 K: 7 Ataşehir - İstanbul

   +90 216 573 00 07
  +90 216 409 19 84

   info@cpartner.com.tr