pr & marketing

Markaların ‘iletişim ortağı’ olmak amacıyla 2007 yılında Kerem Ayırtman ve Ufuk Çarşıbaşı tarafından kuruldu. Communication Partner, fark yaratan iletişim ve pazarlama stratejileri geliştirir ve uygular. Az sayıda ekiple çok iş başarmak zorunda olan müşterilerinin yanında, onların ekibinin bir parçası olarak hareket eder.

Müşterilerinin iş hedeflerini iletişim stratejisinin merkezine koyar ve yaptığı iletişim faaliyetlerinin sonuçlarını iş sonuçları ile ölçer. Dijital ve geleneksel iletişim faaliyetlerini, strateji ekseninde entegre eder. Ürün ve hizmetlerde farklılaşmanın gittikçe zorlaştığı günümüzde rekabetçi marka hikayelerine inanır.

  • İletişim sektörünün uluslararası ölçekte referans kaynaklarından biri olan The Holmes Report’un sektörü analiz ederek belirlediği araştırmada 2014 yılında Türkiye’nin ilk 5 ajansından biri seçildi.
  • 2017 yılında The Holmes Report tarafından Orta Doğu sıralamasında ilk 5 ajans arasına girdi ve Türkiye’de bir ilki başardı.
  • ECCO International Communications Network’ün Türkiye’deki temsilcisi olarak, dünyanın lider ajanslarıyla iş birliği içerisinde çalışır.
  • 2009 yılında kurduğu Communication Platform’la İstanbul dışında da sekiz ilde aynı standartlarda hizmet verebilme yetkinliğine sahip tek ajans.
  • Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği ICCO ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği İDA’nın üyesi olan Communication Partner uluslararası CMS (Danışmanlık Yönetim Standardı) Sertifikası sahibidir.
  • Communication Partner, TOBB için hazırladığı ‘Kriz Varsa Çare de Var’ projesiyle 2010 Altın Pusula Ödülü’nü, Novartis için geliştirdiği ‘Melek ve Serhat’ projesiyle 2017 Uluslararası Altın Sabre Ödülü’nü, Abbvie için hazırladığı farkındalık projesiyle 2017 Felis Ödülü‘nü kazandı.

 

 

cpp

Communication Platform Türkiye

Communication Partner 2009 yılında kurduğu Communication Platform Türkiye ile İstanbul dışında 8 ilde aynı standartlarda hizmet verebilme yetkinliğine sahip Türkiye’nin ilk ajansı oldu. İletişimde yerel dokunuşların, yapılan yatırımların geri dönüşündeki etkisine inan Communication Partner bu konudaki öncülük görevini daha da büyüyerek devam ettirmeyi hedefliyor.

Kurucular

 

happy-clients-02
happy-clients-02