• AKFA HOLDİNG

  Akfa HoldingYurt içinde 15, yurt dışında 7 olmak üzere toplam 22 şirket ve 700′ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin en itibarlı gruplarından biri olma vizyonu ile ulusal ve uluslararası çapta faaliyet gösteren AKFA Holding, yedi kıtada kişi ve kurumlar için geliştirdiği ürün ve hizmetlerle Türkiye’yi dünya arenasına taşımayı ve başarısını sürdürülebilir kılmayı amaçlıyor. Üretim, sanayi, inşaat, elektromekanik, medikal ve bilgi teknolojileri stratejik iş kolarında hizmet veren holding, bilgi teknolojileri, tıp teknolojileri, radyo-televizyon yayıncılığı, yazılım, mühendislik, elektromekanik, mimarlık ve kimya sanayileri alanlarında yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

 • Bang&Olufsen

  Bang&OlufsenDünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri olarak kabul edilen, yüksek kalite ses ürünleri, televizyonlar ve telefonlar üreten Bang&Olufsen’e 2010 yılından itibaren kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, pazarlama iletişimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, kurum içi iletişim ve sponsorluk iletişimi hizmetlerini vermekteyiz.

 • Doğa DERNEĞİ

  Doğa Derneği2002 yılından beri faaliyet göstererek 16 ayrı ilde yürüttüğümüz çalışmalarla doğal kaynakların korunmasında Türkiye’nin en aktif kurumlarından birisi olan, ülkemiz doğasının sorunları için yapıcı ve yerinde çözümler getirmeyi ilke edinen Doğa Derneği’ne 2009 yılından beri gönüllü olarak iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor ve derneğin yürüttüğü çalışmalara katılım sağlıyoruz.

 • EKİCİ Peynir

  Ekici PeynirGünlük 400 ton süt işleme kapasitesi ile 12 bin metrekaresi kapalı, toplam 42 bin metrekare alanda faaliyet gösteren Ekici Peynir, beyaz, kaşar, krem, örgü, lor, çeçilin yanı sıra eriyen peynir Mozzarella, ilk Türk tipi küflü peynir olan Mai Keyf ve İtalyanların meşhur Ricotta peynirini tüketicileriyle buluşturuyor. Geçtiğimiz yıllarda bu toprakların ilk beyaz peynir reklam filmini çeken Ekici Peynir, sektöre ivme katan, yarım asrı aşkın süredir sadece peynir üreten güçlü ve köklü bir markadır.

 • Ferco Motor

  Ferco Motor

  Ferco Grup bünyesinde faaliyet gösteren Ferco Motor, 2000 yılından bu yana, Avrupa’nın 1., dünyanın en büyük 4. motosiklet üreticisi olan Piaggio & C.S.p.a’nın , Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır. Piaggio & C.S.p.a bünyesindeki Piaggio, Vespa, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini, Türkiye genelinde 15 ilde, 24 bayii ve yetkili servisiyle vermektedir.

 • Mümsad

  Mümsad

  Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği, gıda sektörünün önemli kuruluşları tarafından, ortak hareket misyonuyla 2004 yılında kurulmuştur. MÜMSAD, mutfak ürünleri, bitkisel çaylar ve margarin sektörünün temsilcileri olan sanayicileri bir çatı altında toplayarak, sektörün gelişmesi için tüm gayretlerin organize olmasını, üreticilerin ve tüketicilerin bilinçlendirilmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

 • Pakpen

  Pakpen

  PVC kapı-pencere, panjur ve kepenk sistemleri sektöründe Pakpen markası ile ilk PVC üretim tesisini Konya’da kuran Pakpen Şirketler Grubu, plastik kapı-pencere, alt yapı ve üst yapı boru sektörü başta olmak üzere yalıtım, kompozit kapı gibi birçok değişik üründe yapı sektörüne üretimler yapıyor. Pakpen Konya’nın ilk uluslararası markası olma özelliğini taşıyor.

 • Philip Morris/ Sabancı

  PM

  Dünya çapında Marlboro, Parliament, L&M, Muratti, Chesterfield, Lark ve Bond Street markaları ile tanınan tütün sektörünün lider ismi Philip Morris/ Sabancı’ya 2009 yılı itibariyle kurum içi iletişim, liderlik iletişimi, kanal iletişimi, kriz iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi hizmetlerini sunmaktayız.

 • Proje Beyaz

  Proje Beyaz

  Emlak sektöründe neyin, nerede, nasıl yapılması gerektiğini bize sorun. Çıkmaz sokakları da, kısa yolları da. Geçici trendleri de, parlayan yıldızları da… Çünkü; İstanbul’un dört bir yanında bulunan 6 ofisimizde 60 kişilik ekibimizle günün her anı gayrimenkul odaklı düşünüyoruz. Türkiye’de güvenilir bir çözüm ortağının deneyimine ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

 • Randstad Holding NV

  RandStad

  Dünyanın 2. büyük insan kaynakları danışmanlık firması olan Randstad Holding NV, şirket ve kurumlara istihdam iş çözümleri sunmaktadır. 5 kıtada toplam 43 ülkede, 33 binden fazla çalışan ve 5.400 şubesi bulunan Randstad, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine 2006 yılında başladı. Amerika, Almanya, Avustralya, Belçika, Fransa, Hindistan, Hollanda, İspanya, İsviçre, Kanada, Lüksemburg, Polonya ve Portekizde önemli pazar payına sahip olan Randstad, 2011 yılında 16.2 milyar euro ciroya ulaştı. Holding hisseleri NYSE Euronext Amsterdam’da işlem görmektedir.

 • TAMEK

  Tamek

  1955 yılından bu yana Türkiye’de gıda sektöründe ilkleri gerçekleştiren Tamek, Türk tüketicisine sunduğu ketçap, domates suyu, hazır yemek ve meyve suyu ürünleri ile nesiller boyu tanınan güvenilir bir markadır. Türkiye gıda sektörünün öncülerinden TAMEK ilk olarak Bursa-Demirtaş’ta kuruldu. TAMEK, Türk Alman Meyve Ekstreleri Kumpanyası sözcüklerinin baş harflerinden oluşuyor.

 • Tofaş

  Fiat

  Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, ilk olarak 12 Şubat 1971 yılında Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay, Başbakan Süleyman Demirel ve Genelkurmay Başkanı Memduh Tağmaç ile birlikte çok sayıda üst düzey yetkilinin katılımıyla üretime başladı. Kurulduğu dönemde yılda sadece 20 bin adetlik üretim kapasitesiyle, 600′a yakın çalışanıyla mütevazi bir fabrikada; ilk üretime Murat, yani Fiat 124 modeliyle başlayan Tofaş, günümüzde 400 bin üretim kapasitesi, 7 bini aşkın çalışanı, 80′den fazla dünya ülkesine ihracat yapabilmesiyle otomotiv sektörünün global bir oyun kurucusu olarak dikkat çekiyor.

 • Ulusoy

  Ulusoy

  Geçtiğimiz yıl Ulusoy Global Yatırımlar Holding’in VARAN’ı bünyesine katmasıyla, Ulusoy Global Yatırımlar Holding’in çatısı altında bir araya gelen ve halihazırda yollarına ayrı ayrı güçlenerek devam eden, Türkiye’nin yolcu taşımacılığı alanındaki köklü isimleri ULUSOY ve VARAN’ın Türkiye genelinde 550 bilet satış ofisi bulunuyor. 1.200’ü aşkın personeli ile hizmet veren, karayolu yolcu taşımacılığı pazarının yüzde 10’una sahip olan Ulusoy ve Varan’ın toplam 450 otobüs, 150 servis aracı bulunuyor.

 • Varan

  Varan

  Geçtiğimiz yıl Ulusoy Global Yatırımlar Holding’in VARAN’ı bünyesine katmasıyla, Ulusoy Global Yatırımlar Holding’in çatısı altında bir araya gelen ve halihazırda yollarına ayrı ayrı güçlenerek devam eden, Türkiye’nin yolcu taşımacılığı alanındaki köklü isimleri ULUSOY ve VARAN’ın Türkiye genelinde 550 bilet satış ofisi bulunuyor. 1.200’ü aşkın personeli ile hizmet veren, karayolu yolcu taşımacılığı pazarının yüzde 10’una sahip olan Ulusoy ve Varan’ın toplam 450 otobüs, 150 servis aracı bulunuyor.